מיכל אייזיק

בעלים ומייסדת "עץ השדה"

גדלתי והתפתחתי מקצועית ואישית בעולם הקמעונאי.

התמזל מזלי והגעתי לחברות מובילות בענף ולמנהלים איכותיים שאפשרו לי לפרוס כנפיים ולהתפתח.

לאחר למעלה מ-15 שנים בתחום, וחרף ההצלחות המסחריות, הרגשתי  ריקנות. התחיל להתפתח בי רצון עז לעשות דברים שאינם תלויים רק בכסף, אך עוד לא באמת ידעתי מה בדיוק .

במסגרת החיפושים, גיליתי שתוך כדי תנועה ובשעות הפנאי הייתי מחברת לא מעט אנשים לחברותיי מנהלות משאבי אנוש בארגונים שונים, ומסתבר שהגיוסים היות מדויקים להפליא. התחושה שהצלחתי לעזור לפרט למצוא את דרכו בעולם המקצועי ולשפר את חייו מילאה אותי סיפוק רב, וידעתי - זהו בדיוק מה שאני רוצה לעשות!

ההתחלה, כמו כל עסק בחיתוליו, הייתה קשה, אבל בנחישות רבה ובהשקעה אינסופית, הצלחנו ליצור ארגון שרואה את הפרט ורווחתו ומצליח לשנות חיים של מאות מועמדים ולשפרם דרך הממשק התעסוקתי.

אני מתעוררת בכל בוקר לתחושת  שליחות  גדולה, וזו זכות ענקית עבורי לגעת באופן הזה בכל כך הרבה אנשים.

מנהלת גיוס והשמה

חיה ונושמת קמעונאות מזה 15 שנים.  

מתמחה בייעוץ למנהלים/ מנהלות בכירים/ בכירות עבור מגוון משרות בתחום. מהשלב של איתור הצרכים ועד למציאת המועמד/ת המתאימים. מאמינה גדולה בליווי צמוד ויחס אישי וחם המלווה בחיוך. גיוס עבורי הוא לפגוש בדרך אנשים מרתקים, להקשיב, להשפיע, לפתוח דלתות ולהזיז הרים. השמה איכותית משמעותה לעזור לאנשים ליצור את החיבור המתאים ביותר בחייהם המקצועיים, וללוות אותם יד ביד, כשביחד אנחנו מגשימים את חלום הקריירה שלהם. במובן מסוים, גיוס הוא כמו משחק שחמט מורכב ומאתגר שכולל הרבה חשיבה וראייה מרחבית.
מבחינתי הסיפוק מתחדש כל פעם מחדש באמצעות השמה נכונה ומדויקת עבור כל אחד מהצדדים. לעובדים ולמעסיקים כאחד. מרגישה ממש כמו פיה טובה שמחוללת קסמים, מסייעת, משפיעה ומגשימה את חלומותיהם של האחרים.

 

אלה רוזן

מנהלת גיוס והשמה

נשואה ואם לשלושה. מאז שאני זוכרת את עצמי אנשים תמיד סיקרנו אותי.התמזל מזלי, וברבות השנים, במסגרת תפקידיי השונים, יצא לי לגייס עובדים, לנהל מנהלים, ללוות אותם בתחילת דרכם ולראותם צומחים, מתמקצעים וסוללים את דרכם התעסוקתית. לאחר כעשור וחצי בהן כיהנתי כמנהלת אזור וכמנהלת יחידות רווח והפסד ברשתות מובילות בתחום הקמעונאות, הבנתי כי הרצון האמיתי שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לא רק להתקבל למקום עבודה - אלא גם להצליח בה!

מודול של בירור צרכים, הכרת המועמד ברמה האישית, ליווי והכוונה באופן דיסקרטי מול המעסיק ומול המועמד באופן מקצועי וממוקד, הם הבסיס לאמונתי שלכל אדם מגיעה ההזדמנות למצוא את מקום העיסוק שיגרום לו מימוש מקצועי, אתגר, מקור פרנסה והגדרה עצמית.

היכרותי עם מיכל אייזיק הינה רבת שנים. למעשה, היא זו שפתחה בפני את הדלת בניהול קמעונאי וכיום אנו שותפות לדרך, לחזון ולעשיה, לעזור ולחבר אנשים לארגונים מובילים ולסלול להם מסלול לקריירה מצליחה. "עץ השדה - השמה עם שורשים" - כי כאלה אנחנו. מאמינים שלכל מועמד ולכל חברה מגיע עובד שיכה בו שורש יצמח ויתפתח.